Достапни линкови

Мизрахи: Чудно е како по Договорот за добрососедство со Бугарија никој не е среќен


Мизрахи: Чудно е како по Договорот за добрососедство со Бугарија никој не е среќен
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:29 0:00
Директен линк

Измените на Законот за здруженија и фондации, изгласани во македонскиот Парламент, ќе важат за сите и за клубовите, вели во разговор за РСЕ пратеничката Рашела Мизрахи.

XS
SM
MD
LG