Достапни линкови

Марковска: Ова Собрание, кога би го оценувале граѓаните би добило жолт картон


Марковска: Ова Собрание, кога би го оценувале граѓаните би добило жолт картон
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:07 0:00
Директен линк

Секој нов парламентарен состав носи полош квалитет од претходниот, е заклучок со кој се согласува пратеничката од првиот парламентарен состав во земјава Ѓулистана Марковска. Таа вели дека политичката некултура која се слуша од собраниската говорница е дел од недостиг на домашно воспитување.

XS
SM
MD
LG