Достапни линкови

Максути: ние бевме на терен пред да побараат помош од нас


Максути: ние бевме на терен пред да побараат помош од нас
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:41 0:00
Директен линк

Авионите не се сервисирани од лани, а денеска се повикани операторите и до крајот на неделава ќе има активен договор, вели директорот на Дирекцијата за заштита и спасување, Беким Максути и негира дека сервисот се прави по вчерашниот пожар во Кочани.

XS
SM
MD
LG