Достапни линкови

Доктор Којиќ- овој Ковид бран изгледа посериозно од претходните


Доктор Којиќ- овој Ковид бран изгледа посериозно од претходните
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:48 0:00
Директен линк

Матичната лекарка Лилјана Којиќ која има ординација во Скопје вели дека во овој бран на Ковид19 голем е бројот што заболуваат преку деца. Таа смета дека мерките засега се добри, но дека проблемот е во тоа што не се спроведуваат.

XS
SM
MD
LG