Достапни линкови

Калајџиев: Министерското столче во правда само за привилегии


Калајџиев: Министерското столче во правда само за привилегии
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:22 0:00
Директен линк

Привилигиите кои ги носи министерската позиција за политичките партии кои се главниот мотор на корупцијата, ги сметаат за нормален дел од колачот, дека тоа им следува по добивање на власта, иако други приказни споделуваат во јавноста, вели професорот Гордан Калајџиев.

XS
SM
MD
LG