Достапни линкови

Ангелов:Центарот за итни служби 112 ќе функционира од декември


Ангелов:Центарот за итни служби 112 ќе функционира од декември
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:34 0:00
Директен линк

Станува збор за, бесплатен број на кој граѓаните ќе може да се обратат во случај на опасност, независно дали имаат потреба од полиција, брза помош, противпожарна заштита или друг вид помош во случај на неволја. Проектот доцни над 10 години

XS
SM
MD
LG