Достапни линкови

Ивановска: Корупција со изговор „сè е по закон“


Ивановска: Корупција со изговор „сè е по закон“
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00
Директен линк

Претседателката на Антикорупциската комисија Билјана Ивановска вели дека борбата со корупцијата е многу тешка и за неа е неоподна политичка волја.

XS
SM
MD
LG