Достапни линкови

Димовски: Заканите од бомби деструктивни за системот


Димовски: Заканите од бомби деструктивни за системот
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:41 0:00
Директен линк

Дезорганизација на целиот систем, создавање на страв, паника и недоверба во институциите на системот, истоштување на политичките сили се само дел од целите кои сакаат да се постигнат со лажните пријави за бомби, истакнува професорот Злате Димовски од Факултетот за безбедност за РСЕ.

XS
SM
MD
LG