Достапни линкови

Арсовски:СДСМ ќе треба да најде нови лица


Арсовски:СДСМ ќе треба да најде нови лица
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00
Директен линк

Политичкиот аналитичар Петар Арсовски пред конгресот на СДСМ за кој очекувањата се дека во раководните структури нема да влезат досега познати партиски кадри вели дека тоа не е невообичаено, но додава дека партијата ќе треба да најде нов бренд. Засега извесно е повлекувањето на Радмила Шекеринска.

XS
SM
MD
LG