Достапни линкови

Арбен Халили: Буџетот ќе се крати таму каде што не треба


Арбен Халили: Буџетот ќе се крати таму каде што не треба
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00
Директен линк

Со ребаланост на буџетот се предвидува кратење на капиталните инвестиции, односно таму каде што најмалку треба да се крати, оценува економскиот аналитичар Арбен Халили.

XS
SM
MD
LG