Достапни линкови

Д-р Андоновски: Имунитетот не заспа, само ги заборави вирусите и бактериите


Д-р Андоновски: Имунитетот не заспа, само ги заборави вирусите и бактериите
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:17 0:00
Директен линк

Антиковид мерките не го заспаа имунитетот кај децата, туку само предизвикаа губење на одредени информации. Заборавивме дека децата во текот на годината може да бидат болни од шест до десет пати и ете, периодот токму тоа ни се случува, експанзија на вирусни и бактериски инфекции.

XS
SM
MD
LG