Достапни линкови

logo-print

ГДОМ протестира пред Собрание


Пред Собранието попладнево се собраа луѓе во организација на ГДОМ против, како што рекоа, одлуката на претседателот Иванов да ги аболицира претседателот на СДСМ Зоран Заев и првообвинетиот во „Пуч“ Зоран Верушевски.

XS
SM
MD
LG