Достапни линкови

Сончево време до 28 степени


Денеска не очекува убаво и сончево време со слаб јужен ветер. Утринската температура ќе се движи од 6 до 12 степени, а дневната од 20 до 28 степени.

Во Скопје времето ќе биде сончево со слаб јужен ветер. Утринската температура ќе достигне до 10 степени, а дневната до 26 степени.

XS
SM
MD
LG