Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Во попладневните часови ќе има појава на краткотрајна нестабилност со пороен дожд.

Минималните температури ќе се движат од 11 до 18 Целзиусови степени, додека максималните ќе бидат од 24 до 35 Целзиусови степени.

XS
SM
MD
LG