Достапни линкови

Времето денеска сончево со умерен северен ветер


Охридско езеро.

Времето денска ќе биде сончево со умерен ветер од северен правец. (УВ=9) Утринската температура ќе се движи од 10 до 19 степени, а дневната температура од 20 до 33 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со умерен ветер од северен правец (УВ=9). Утринската температура ќе достигне до 16 степени, а дневната до 33.

XS
SM
MD
LG