Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево со мала облачност


Времето денеска во Македонија ќе биде сончево со мала доумерена облачност. Попладне во јужните делови ќе има услови за локален краткотраен дожд со ретки грмежи. УВ индексот е 7.

XS
SM
MD
LG