Достапни линкови

Баерн - Реал, Ливерпул - Рома


Баерн Минхен против Реал Мадрид и Ливерпул против Рома, се двојките во полуфиналето од Лигата на шампиони во фудбал.

Извлекувањето се одржа денеска во Нион, Швајцарија.

Првите натпревари ќе се играат на 24-ти и 25-ти овој месец, а реваншите на 1-ви и 2-ри мај.

XS
SM
MD
LG