Достапни линкови

Олимпик - Салцбург, Арсенал - Атлетико


Во Нион, Швајцарија, денеска беа извлечени двоките за полуфиналето на Европската лига.

Олимпик Марсеј ќе игра против Салцбург, а Арсенал против Атлетико Мадрид.

Првите натпревари се играат на 26-ти овој месец, а реваншите на 3-ти мај.

XS
SM
MD
LG