Достапни линкови

Времето денеска: сончево и студено


Во Македонија ќе биде сончево и студено со мала до умерена облачност и со слаб до умерен северен ветер. Температурата ќе се движи од минус два до пет степени. Во Скопје ќе биде сончево и студено со мала до умерена облачност и со слаб до умерен северен ветер. Температурата ќе достигне до три степени.

XS
SM
MD
LG