Достапни линкови

Енвер Малиќи назначен за заменик-градоначалник на Скопје


Петре Шилегов градоначалник на Скопје го назначи Енвер Малиќи за негов заменик

Градоначалникот на Скопје Петре Шилегов попладнево го назначил советникот во град Скопје од ДУИ Енвер Малиќи за заменик-градоначалник, јавува МИА. Енвер Малиќи е управител на компанијата „Гемак Трејд“.

XS
SM
MD
LG