Достапни линкови

Хајд Парк - Веруваат ли граѓаните во Катица Јанева?


Хајд Парк: Веруваат ли граѓаните во Катица Јанева?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Хајд Парк: Веруваат ли граѓаните во Катица Јанева?

Поголем дел од граѓаните што ги анкетиравме, се скептични дека специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева ќе ја заврши својата работа. Оние кои веруваат и даваат поддршка да истрае и да не подлегнува на притисоците. Кој е вашиот став?

XS
SM
MD
LG