Достапни линкови

Хајд Парк - Што мислите за содржината на прислушуваните разговори?


Хајд Парк: Прислушувањето и мислењето на граѓаните за политичарите
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Хајд Парк: Прислушувањето и мислењето на граѓаните за политичарите

Колку граѓаните се запознаени со содржините од прислушуваните разговори, веруваат ли дека се автентични и дали се смени нивното мислење за начинот на практикување на власта?

XS
SM
MD
LG