Достапни линкови

Шпионажа или театарска претстава за народот?


Што мислат граѓаните за акцијата „Шпион“
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Што мислат граѓаните за акцијата „Шпион“

Шпионска афера или отргнување на јавноста од реланите проблеми. Што мислат граѓаните за полициската акција „Шпион“, афера која со сензационалистички информации ги полни програмите на македонските медиуми. Погледнето го видеото и коментирајте.

Погледни ги коментарите (4)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG