Достапни линкови

Хајд Парк - Исти проблеми по 22 години независност


Хајд Парк - Исти проблеми по 22 години независност
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Хајд Парк - Исти проблеми по 22 години независност

Економија, невработеност, сиромаштија, здравство и недостиг на политички дијалог се главните проблеми во Македонија според граѓаните. Погледнете го видеото и коментирајте - Кои се клучните проблеми на Македонија?

Погледни ги коментарите (9)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG