Достапни линкови

Хајд Парк - Коцка место плочка и уште една фонтана на скопскиот плоштад


Коцка место плочка и уште една фонтана
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Коцка место плочка и уште една фонтана

На најавите за изградба на уште eдна фонтана на плоштадот во Скопје и враќањето на коцката, граѓаните реагираат различно. Погледнете ја анкетата и коментирајте.

Погледни ги коментарите (6)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG