Достапни линкови

ВИДЕО:Нови избори - стари нерегуларности


Од злоупотреба на државни ресурси до евидентирање на гласачи од страна на партиски активисти.
Невладините организации Цивил и Мост забележуваат и дека не добиле информации за резултатите од ревизијата на избирачкиот список.
XS
SM
MD
LG