Достапни линкови

Хајд Парк - Политичарите да се договорат или да си одат сите


Хајд Парк: Политичарите да се договорат или да си одат сите
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00

Хајд Парк: Политичарите да се договорат или да си одат сите

Граѓаните сметаат дека партиите треба да седнат и да се договорат за да се надмине политичката криза, или сите комплетно да си одат од политичката сцена. Повеќето граѓани се и на мислење дека партиите мислат само на своите интереси. Кој е вашиот став за ова прашање?

Погледни ги коментарите (7)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG