Достапни линкови

Хајд Парк - Која е целта на поставувањето огромни знамиња?


Хајд Парк - Ни требаат ли знамиња на секој чекор?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Хајд парк - Ни требаат ли знамиња на секој чекор?

Граѓаните посвесни и посовесни од политичарите. Јасно им е дека новата мода со знамињата е игра на политичарите за кревање на сопствениот рејтинг, но и повод за зголемување на меѓуетничките тензии без причина. Погледнете го видеото и коментирајте.

Погледни ги коментарите (5)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG