Достапни линкови

Хајд Парк - Дали е време за предвремени избори?


Хајд Парк - Дали е време за предвремени избори?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Хајд Парк - Дали е време за предвремени избори?

Дали сметате дека треба да има предвремени парламентарни избори?

Поголемиот дел од граѓаните што ги анкетиравме не се за предвремени избори. Некои сакаат да видат како владата ќе го искористи овој мандат. Други само ги интересира да се вработат и да се подобри животниот стандард.

Погледни ги коментарите (2)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG