Достапни линкови

Честитка од премиерот до параолимпијката Оливера Наковска Бикова


Премиерот Никола Груевски и го честита освоениот златен медал во стрелаштво на параолимпијката Оливера Наковска Бикова.

„Вие сте хероина на нашата земја, а македонските граѓани заедно со Вас се радуваат и го слават Вашето дело“, наведува Груевски во честитката до Наковска-Бикова.
XS
SM
MD
LG