Достапни линкови

Хајд Парк - Ни требаат ли уште споменици во време на криза?


Хајд парк - Споменици во време на криза
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Хајд парк - Споменици во време на криза

Во време на криза и намален буџет владата и натаму инсистира на градење споменици. Повеќето од граѓаните велат дека треба да се запре со непродуктивните трошоци. Што мислите вие?

Погледни ги коментарите (7)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG