Достапни линкови

Хајд Парк - Има ли ефект од опозициските протести?


Хајд Парк - Има ли ефект од протестите на СДСМ
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

Хајд Парк - Има ли ефект од протестите на СДСМ.

Колку протестите на опозицијата ќе имаат ефект кај граѓаните, може ли нешто да се смени и колку можат на тој начин да и се спротивстават на власта?

Погледни ги коментарите (8)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG