Достапни линкови

Хајд Парк - Задолжување, за што и до кога?


Задолжување, за што и до кога?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Задолжување, за што и до кога?

Македонската влада зема кредити, во буџетот фалат пари, се кратат трошоци. Мора да се штеди, но каде? Дали приоритет се жални врби, аквапарк, споменици? Коментирајте..

Погледни ги коментарите (15)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG