Достапни линкови

Хајд парк - Штедење струја


Хајд парк - Штедење струја
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Хајд парк - Штедење струја

Колку и како граѓаните штедат електрична енергија, а како, пак, штеди владата? Погледнете ја анкетата и коментирајте.

Погледни ги коментарите (2)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG