Достапни линкови

Хајд Парк - Кој ги влошува меѓуетничките односи


Кои се причините за меѓуетничката нетрпеливост по Вевчанскиот карневал и дали апелите на политичарите помагаат? Погледнете го видеото и коментирајте.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG