Достапни линкови

Хајд Парк - Корупција во Македонија


Корупција во Македонија
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Некои се збогатуваат преку ноќ. Како? Има ли корупција во Македонија? Анкетираните граѓани се сигурни дека секаде има корупција, ама никој немал „лично“ искуство.

Сите зборуваат за корупција, сите знаат дека ја има, но ретко кој сака да пријави или јавно да каже конкретно каде се соочил со корупција. Погледнете ја анкетата и коментирајте.

Погледни ги коментарите (6)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG