Достапни линкови

Временска прогноза:сончево и потопло


Времето денеска ќе биде сончево и релативно топло со умерена облачност, а во одделни котлини ќе има магла. Утринската температура се движи од минус еден до пет, а дневната од седум до четиринаесет степени. Во Скопје слично време, со температура до четири степени.
XS
SM
MD
LG