Достапни линкови

Ариел Шарон и натаму во кома, но пренесен дома


Поранешниот израелски премиер Ариел Шарон, кој е во кома речиси 5 години, од болница е пренесен дома. Шарон и натаму е во кома, а лекарите ќе ја надгледуваат неговата здравствена состојба.
XS
SM
MD
LG