Достапни линкови

Временска прогноза - облачно


Времето денеска во Македонија ќе биде претежно облачно со повремени врнежи од дожд и со услови за ретка појава на грмежи. Температурата се движи од 10 до 18 степени. Во Скопје слично време, со температура до 16 степени.
XS
SM
MD
LG