Достапни линкови

Рускиот Њузвик на продажба


Руското издание на магазинот Њузвик за последен пат е понудено на продажба, откако германскиот издавач соопшти дека ја затвора публикацијата од економски причини.
Издавачот соопшти дека ќе продолжи да го издава руското издание на магазинот Форбс.
XS
SM
MD
LG