Достапни линкови

Мал полски авион се урна во Хрватска


Мал полски авион се урна во Хрватска поради лошото време. Двајцата патници во авионот загинале. Телата и остатоците од авионот се пронајдени. Авионот полетал од Унгарија и летал кон Италија.
XS
SM
MD
LG