Достапни линкови

Хајд Парк - Ваш став


Хајд Парк - Вистинска или лажна сиромаштија?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Како македонските граѓани излегуваат на крај со месечните трошоци? Колку успеваат со своите плати да го поминат месецот?

Дали во Македонија има вистинска сиромаштија или луѓето неосновано се жалат. Коментирајте.

Дали во Македонија има вистинска сиромаштија или луѓето неосновано се жалат. Коментирајте.
XS
SM
MD
LG