Достапни линкови

Дејан Новаковиќ од Белград е жртвата во тепачката во Охрид


Од повредите здобиени во масовната тепачка што се случи изутрината во центарот на Охрид починал 34 годишниот Дејан Новаковиќ од Белград. Агенцијата МИА, повикувајќи се на очевидци, јавува дека инцидентот почнал во ноќниот клуб „Хавана,, во центарот на градот, по банална расправија и вербална пресметка за девојка, по што дошло до тепачка пред локалот.
XS
SM
MD
LG