Достапни линкови

Временска прогноза:сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност и со слаб југозападен ветер. Температурата ќе се движи од 20 до 28 степени. Во Скопје сончево и топло, со температура до 26 степени.
XS
SM
MD
LG