Достапни линкови

Почина модниот креатор Александар Меквин


Познатиот моден креатор Александар Меквин синоќа е пронајден мртов во неговиот дом во Лондон. Полицијата не ги потврдува наводите дека Меквин се самоубил.
XS
SM
MD
LG