Достапни линкови

Во Србија досега од свински грип починале 11 луѓе


Во Србија денеска починал уште еден човек за кој постојат сомневања дека е заболен од свински грип. До сега во Србија од новиот тип на грип Х1Н1 починале 11 луѓе.
XS
SM
MD
LG