Достапни линкови

Прогноза за времето денеска- сончево


Времето ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Утринската температура се движи од минус четири до три, а дневната ќе биде од девет до 16 степени. Во Скопје и околината времето ќе биде сончево со мала облачност. Утринската температура се спушти до еден, а дневната ќе достигне до 14 степени.
XS
SM
MD
LG