Достапни линкови

Нова закана од Ал Каеда


Вториот по ред најважен човек во Ал Каеда, преку нова видео порака, порача дека ќе убие што е можно повеќе луѓе од Запад, за да ги одмазди злосторствата врз муслиманити.
XS
SM
MD
LG