Достапни линкови

Фрлена Бомба врз ТВ Пинк


Врз зградата на РТВ Пинк во Белград , ноќеска е фрлена бомба. Во експолозијата нема повредни, има само причинета матријална штета., пренесуваат српските медиуми.

XS
SM
MD
LG