Достапни линкови

Во Собранието пратенички прашања


Собранието на Република Македонија денеска ќе ја одржи 62-та седница. Ова заседание, како и секој последен четврток во месецот, ќе биде резервирано за пратенички прашања до претставници на Владата.
XS
SM
MD
LG